WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Zainteresowanie Polskim Rynkiem wzrasta z roku na rok, dlatego w MD Investment stworzyliśmy dedykowany dział dla Kontrahentów Zagranicznych a sukcesy związane z doprowadzeniem do współpracy i wprowadzeniem bezpośrednio produktów na Rynek Polski tylko ten fakt przyspieszyły. Nasz wykwalifikowany zespół poprowadzi Państwa krok po kroku do współpracy z Polskimi sieciami handlowymi lub w znalezieniu odpowiedniego przedstawiciela/dystrybutora Państwa produktów.

Handel Międzynarodowy

Handel Międzynarodowy to nie tylko handel wielkogabarytowy to również rozwój sprzedaży poprzez mniejszych odbiorców lecz w dużej ilości. Produkty nowe, dobre i ciekawe często nie trafiają do klientów w Polsce – powodem najczęściej jest utrudniony udział w targach, obsługą na miejscu w Polsce lub źle dobranymi kontrahentami. Naszym Celem – Celem MD INVESTMENT jest ułatwienie dotarcia do Nowych klientów, sieci handlowych bezpośrednio oraz pozyskaniem Nowych dystrybutorów/ przedstawicieli jednocześnie ograniczając znacząco koszty z tym związane. Handel Międzynarodowy to również logistyka z którą dzięki Naszemu doświadczeniu oraz współpracą z profesjonalnymi, sprawdzonymi firmami logistycznymi wspólnie sobie poradzimy.

Handel Międzynarodowy
w Md Investment to:

  • Ogólnopolski zasięg
  • Pozyskanie nowych kontrahentów
  • Rozszerzenie sprzedaży poza granice Twojego kraju
  • Zwiększenie rozpoznawalności Marki – Produktu na Rynku Polskim
  • Śledzenie trendów Krajowych oraz Światowych

MD Investment ułatwi Tobie pozyskanie Nowych i sprawdzonych klientów z Rynku Polskiego. Pokierujemy Ciebie krok po kroku jak stworzyć Właściwą Ofertę, jak się zabezpieczyć w handlu międzynarodowym, przetłumaczymy Wasze prezentacje stworzymy wspólnie cennik dla Rynku Polskiego, pomożemy przy logistyce i co najważniejsze, Skierujemy Twoją ofertę do potencjalnych odbiorców ograniczając koszty związane z udziałem w Targach, reprezentując Waszą Firmę, Wasze produkty jednocześnie budując świadomość Waszego MARKI w coraz szybciej rozwijającym się Polskim Rynku.

Docelowy Polski klient którego stać na coraz lepsze produkty coraz częściej poszukuje ciekawych nowych produktów Europejskich a MD Investment umożliwi Tobie dotarcie do tych klientów.

Zapraszamy do Współpracy.  

Jesteś zainteresowany współpracą