Handel Nowoczesny

Bądź tam gdzie są Twoi Klienci

Zalety nowoczesnego kanału:

  • zapewnienie Kontrahentom szerokiej, ogólnopolskiej dystrybucji
  • dostęp do pozyskiwanych przez sieci badań tendencji rynkowych
  • możliwość dostosowania długofalowej koncepcji biznesowej do kształtowanych przez sieci trendów,
  • najtańszy sposób na ogólnokrajowe promowanie produktów,
  • dostęp do najefektywniejszych narzędzi wzmacniania popytu i sprzedaży,
  • bezpośredni dostęp do klienta ostatecznego za pośrednictwem sieci daje możliwość badania opinii i oddziaływania na konsumenta,
  • obecność w sieciach daje nobilitację dla wyrobów producenta,
  • współpraca z sieciami to szansa na długofalowy rozwój firmy pozyskując współpracę w zakresie marek własnych sieci- Private Labels istnieje szansa na ekspansję poza rynkiem polskim,

 

Nasi klienci decydując się na współpracę z nami unikają ryzyka nietrafionych decyzji personalnych, otrzymując od nas najwyższy stopień specjalizacji, koncentracji i wiedzy we współpracy z sieciami handlowymi.

Co nas wyróżnia?

We wszystkich działaniach opieramy się na eksperckiej wiedzy, dotyczącej sposobu funkcjonowania sieci handlowych, obowiązujących w nich procedur i schematów działania oraz na zbudowanych relacjach personalnych. Doświadczenia te pozwoliły nam na wypracowanie unikalnej koncepcji obsługi firm, pragnących nawiązać lub zintensyfikować współpracę z kanałem nowoczesnym.

Korzyści ze współpracy z nami:

Natychmiastowy dostęp do specjalistycznej wiedzy , optymalizacja kosztów dotarcia i obsługi klientów sieciowych, brak konieczności tworzenia specjalistycznej struktury handlowej, generującej koszty administracyjne. Korzystanie ze zbudowanych relacji personalnych.

SIECI HANDLOWE

Rynek Sieci Handlowych w Polsce jest Bardzo dynamiczny. Jedne sieci się rozwijają inne kończą swoją działalność dlatego bardzo istotnym jest wybór właściwego kontrahenta jak i właściwe ustalenie współpracy i warunków. Sieci dają możliwość zaistnienia ogólnokrajowo, regionalnie oraz dotarcia do większej liczby klientów. Współpraca z sieciami może się opierać o trzy główne modele : akcje in-out, stały listing, Marka Własna

Dzięki MDINVESTMENT będą Państwo mieli możliwość wyboru właściwego odbiorcy w postaci sieci handlowej, właściwego przedstawienia Swojej Oferty oraz dostępu bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za Państwa asortyment. Przeprowadzimy Państwa krok po kroku począwszy od stworzenia Prezentacji, Cennika zabezpieczającego Państwa w późniejszej współpracy, zaopiniujemy umowy oraz pomożemy we właściwym doborze Partnera Logistycznego.

Znalezienie właściwej osoby z doświadczeniem i kontaktami w handlu Nowoczesnym po pierwsze graniczy z cudem a jak już znajdziemy właściwą osobę to koszty są Bardzo wysokie co często uniemożliwia rozwój Firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobywanym przez Nasz zespół od 2013 roku damy Państwu możliwość rozwoju za koszt 1/10 docelowego pracownika lub pracowników.

Jesteś zainteresowany współpracą